Diaľkové ovládače

Diaľkové ovládače

Diaľkové ovládače pre všetkých – pre náročných i pre seniorov

Vyberte si diaľkové ovládače, ktoré spĺňajú požiadavky pre všetky typy televízorov. V našej ponuke nájdete ovládače so širokou ponukou možností ovládania i diaľkové ovládače pre seniorov s jednoduchým ovládaním. Diaľkové ovládače vám radi pomôžeme vybrať na mieru podľa vašich potrieb.

Vyberte si diaľkové ovládače, ktoré splnia vaše očakávania

Diaľkové ovládače, s ktorými si sledovanie televíznych programov či obľúbených seriálov a filmov užije naozaj každý. Ponúkame vám moderné diaľkové ovládače, ktoré ponúkajú okrem základných funkcií ako prepínanie medzi programami či zmenou hlasitosti i pokrokové funkcie ako ladenie kanálov, ovládanie nastavení v hlavnom menu, prepínanie medzi TV, satelitom či wi-fi pripojením.

Diaľkové ovládače

Zabudované majú i tlačidlá na priame pripojenie k vašim obľúbeným internetovým portálom so seriálmi či filmami.

V našej ponuke nájdete i jedinečné diaľkové ovládače pre seniorov. Seniori mávajú problém ovládať televízor cez klasické diaľkové ovládače s množstvom funkcií. Preto pre nich ponúkame špeciálne navrhnuté ovládače s veľkými tlačidlami so základnými funkciami. Najčastejšie je to len tlačidlo na vypnutie a zapnutie, tlačidlo na prepínanie medzi programami a tlačidlo na kontrolu hlasitosti.

Užívajte si pohodu s diaľkovými ovládačmi s dosahom na dlhé vzdialenosti

V našej ponuke nájdete diaľkové ovládače, vďaka ktorým dokážete ovládať váš televízor či multimediálne centrá, set up boxy či satelit i na dlhšie vzdialenosti. Diaľkové ovládače vám poskytnú pohodlie až na niekoľko metrov. Samozrejmosťou sú aj diaľkové ovládače programovateľné cez počítač, ktoré dokážu nahradiť originálny diaľkový ovládač od TV. Vybrané diaľkové ovládače nahrádzajú viac než 100 000 originálnych diaľkových ovládačov k televízorom, magnetoskopom, DVD a DVB-T zariadením a sú vybavené väčšinou ich funkcií. K pohodlnému sledovaniu vám už nebude nič chýbať, snáď už len chutná káva. Náš tip pre vás je espresso kávovar De´Longhipoháre na kávu De´Longhi, pre maximálne pohodový zážitok.