Dezinfekcia BurBegel

Dezinfekcia BurBegel so 100% účinkom

Dezinfekcia BurBegel to je profesionálna dezinfekcia, ktorú už nepustíte z ruky. Dezinfekcia BurBegel je tekutý biocídny, baktericídny a virucídny alkoholový dezinfekčný prostriedok určený na vonkajšie použitie. Dezinfekcia BurBegelje maximálne vhodná i na dezinfekciu voči koronavírusu.

Prečo práve dezinfekcia BurBegel?

Dezinfekcia BurBegel je maximálne účinná dezinfekcia určená na vonkajšie použitie, ako napríklad na – dezinfekcia pokožky, inertných povrchov, ako aj nástrojov odolných voči alkoholu. Dezinfekcia BurBegel je preto určená najmä na profesionálne použitie. Vďaka vysokému obsahu etanolu až 70% v/v účinne ničí rôzne druhy mikroorganizmov, baktérií a vírusov. Aj v období šírenia vírusu COVID-19 je dezinfekcia BurBegel maximálne účinná.

Tekutý biocídny, baktericídny a virucídny alkoholový dezinfekčný prostriedok – dezinfekciu BurBegel je možné použiť aj pri teplotách pod bodom mrazu, a to až do -30 ° C. Má mimoriadne široké spektrum účinku a dlhotrvajúci účinok. Jedným z benefitov je tiež jej bezchybná účinnosť aj po opätovnom zmrazení. Dezinfekcia BurBegel je vždy pripravená na použitie s okamžitým efektom a rýchlo schne bez zanechávania škvŕn.

Kde je možné použiť dezinfekciu BurBegel?

Dezinfekciu BurBegel je možné využiť univerzálne. Vhodná je na čistenie rúk bez mydla a vody, ale i na dezinfekciu povrchov, materiálov či nábytku. Skvelý účinok dosahuje aj pri dezinfekcii verejných a priemyselných priestorov či verejnej dopravu. Využívaná je tiež na povrchy v zdravotníckych zariadeniach.

Dezinfekcia BurBegel je efektívna i pri dezinfekcii povrchov pri výrobe potravín s výnimkou povrchov používaných na priamy styk s potravinami a krmivami. Používaná ju i na dezinfekciu verejných priestorov a preplnených miest, dezinfekcia fitnescentier, sáun a šatní, salónov krásy či dezinfekciu priestorov škôl a škôlok. Jednoducho všade tak kde je potrebná efektívna okamžitá dezinfekcia. Pri používaní dezinfekcia BurBegel postupujte podľa návodu.